SEO Copywriting

Saidiomanikud ei pööra sageli piisavalt tähelepanu tekstidele. Kuid nende kvaliteet mõjutab veebiressursi reitingut – nad võivad panna otsingumootorid seda internetis kiiremini leidma. 3q stuudios saavad veebikliendid tellida kvaliteetseid tekste. Meil on copywritereid, kes ei oska mitte ainult suurepäraselt optimeeritud artikleid kirjutada, vaid tunnevad hästi ka reklaammudeleid. Tänu sellele müüakse teie tooteid ja teenuseid meiega koos töötades paremini.

Võite tellida materjalide avaldamist oma ressursil nii selle arendamise etapis kui ka hiljem, kui portaal hakkab aktiivselt töötama.

TEKSTIDE TELLIMISE EELISED MEILT

Koostööl meiega on palju eeliseid. Stuudio meeskonda iseloomustab:

 • suur töökiirus;
 • võime kirjutada kvaliteetset sisu mis tahes teemalistele veebisaitidele;
 • võime suurendada kliendi kasumit, sest tekstid on mõeldud sihtrühma meelitamiseks.

Teine vaieldamatu eelis on mõistlik hind. Samal ajal saate artikleid, mis töötavad teie jaoks.

Tellige sisu meie stuudios ja saate kvaliteetsed tekstid, mis aitavad tõsta teie veebiressursi otsingumootorites.

Kui teil on vaja, et teie saite kuvatakse populaarsete päringute otsingutes, siis ei saa te ilma professionaalsete SEO-kirjutajate teenusteta hakkama. Meil on kogenud spetsialistid, kes loovad unikaalseid tekste, mis vastavad kõigile otsingumootorite nõuetele mis tahes teemaga portaalile.

Nad aitavad täita saidi sisu, mis erineb:

 • unikaalsus;
 • materjali esitluse originaalsus mis tahes teemal;
 • stilistiliste, grammatiliste, kirjavahemärgivigade puudumine;
 • Optimeerimine otsingupäringute jaoks.
MIKS TE PEAKSITE VALIMA MEIE STUUDIO SEO-KOOPIAKIRJUTAJAD.

Kui teil on regulaarselt vaja täita veebisait unikaalsete artiklitega, mis meeldiksid külastajatele ja otsingumootoritele, ei ole mõtet võtta tööle SEO-kopiraatorit. Kulud on põhjendamatud. Parem on kasutada meie teenuseid ja täita taotlus tekstide kirjutamiseks professionaalsete SEO-kirjutajate poolt. Nad võtavad arvesse kõiki kliendi soove ja kirjutavad pädevat struktureeritud materjali, mis suudab võtta väärilise koha teie portaali lehekülgedel. Meie spetsialistid kirjutavad igal teemal. Nende tekste on huvitav lugeda teie ressursi külastajatele.

Teie veebisaidi tekstid peaksid müüma tooteid ja teenuseid. Nende kvaliteet sõltub sellest, millisel otsingumootorite lehel on portaal, kas selle sisu pakub külastajatele – potentsiaalsetele klientidele ja klientidele – huvi. Pakume professionaalsete copywriteri teenuseid, kes loovad artikleid nullist mis tahes teemadel.

Meie veebistuudio tekstid on kirjutatud pikaajalise kogemusega spetsialistide poolt. Nad võtavad arvesse kõiki kliendi soove ja nõudeid ning loovad pädeva ja ainulaadse sisu, mis äratab teie veebiressursi sihtrühma tähelepanu.

MIKS VÕTTA ÜHENDUST MEIE COPYWRITERS

3q stuudios on vastutustundlikud copywriters, kes aitavad teil täita oma veebilehte järgmiste tekstidega:

 • toodete ja teenuste kirjeldused;
 • pildiartiklid;
 • müügimaterjalid;
 • uudised või pressiteated;
 • teave voldikute või brošüüride kujundamiseks.

Vajaduse korral lisavad meie copywriters väljaannetele videod, tabelid, temaatilised pildid. Kõik tellimused täidetakse õigeaegselt. Meie spetsialistid töötavad kiiresti ja tõhusalt. Neil on individuaalne lähenemine igale kliendile. Saate häid artikleid, mis meeldivad lugejatele ja otsingumootoritele.

Meie veebistuudios saate tellida longread’e, mida teie veebiressursi külastajad kindlasti lõpuni loevad. Oleme spetsialiseerunud loomisele:

 • portreed avaliku elu tegelaste esitlemiseks;
 • multimeedia sisu;
 • kommertstekstid, milles meie copywriters kirjeldavad üksikasjalikult teie tooteid ja teenuseid;
 • analüütilised artiklid usaldusväärse statistika ja muude andmetega.

Selliste materjalidega saate suurendada oma publiku usaldust oma saidi vastu või edendada seda otsingupäringute tippu.

KUIDAS MEIE SPETSIALISTID LOOVAD LONGREADS

Saate tellida kvaliteetseid tekste alates 5000 tähemärgist mis tahes teemal, sealhulgas koos artiklite graafilise kujundusega.

Kõigepealt hindavad copywriters veebiportaali sihtrühma portreed. Seejärel leiavad nad vajalikud andmed, kontrollivad materjalide usaldusväärsust. Järgmine – teemade ja sisu ühtlustamine kliendiga. Ja alles pärast seda hakkavad spetsialistid väljaannet looma. Selle tulemusel saavad kliendid valmis longread’id koos temaatiliste alapealkirjade, piltide, tabelite ja muude kujunduselementidega, mis muudavad artikli huvitavaks ja kergesti mõistetavaks.

Veebilehtede tekstitäitmine on võimas vahend nende reklaamimiseks ja ettevõtte kaupade ja teenuste atraktiivsuse suurendamiseks tarbijate seas. Artiklite kirjutamine oma portaalide jaoks saab tellida veebistuudios 3q studio. Meil on professionaalsed copywriters. Me valime teile teemaga tegeleva autori, kes kirjutab unikaalse materjali asjatundlikult ja mõistliku hinnaga.

Meie spetsialistide loodud artiklid vastavad kõigile teie nõuetele. Meiega võivad kliendid olla kindlad, et nad saavad täiesti unikaalse, SEO-optimeeritud sisu.

MEIE VEEBISTUUDIOS ARTIKLITE TELLIMISE EELISED

Kasutame kaasaegseid vahendeid ja tarkvara, et kontrollida iga meie autorite loodud väljaande unikaalsust ja vastavust otsingumootorite nõuetele. Kasutades meie teenuseid artiklite koostamise valdkonnas, märkate 3q stuudioga tehtava koostöö eeliseid:

 • aja kokkuhoid;
 • mõistliku hinnaga;
 • kvaliteetsed materjalid, mis läbivad kõik kontrollid;
 • tähtaegadest kinnipidamine.


Professionaalsed copywriters töötavad sisu kallal seni, kuni klient on tulemusega täiesti rahul.

Edukas reklaam on selline, mis on sihtrühma poolt hästi vastu võetud. Selle tüüpilised omadused on professionaalne teostus ja pädev teabe esitamine. Seda kõike saate, kui tellite reklaamtekste meie veebistuudios. Teie tellimusega tegelevad andekad ja loomingulised professionaalsed copywriters, kes loovad teie brändi reklaamivaid artikleid. Nende poolt loodud reklaammaterjalid on informatiivsed, lihtsasti tajutavad ja potentsiaalsetele klientidele arusaadavad.

Miks tellida reklaamtekste 3q stuudios

Meie veebistuudios töötavad autorid, kes on aastaid töötanud copywritingi valdkonnas. Nad loovad unikaalset sisu, et reklaamida teie tooteid ja teenuseid. Kui võtate meiega ühendust, saate järgmised eelised:

 • tähtaegadest range kinnipidamine;
 • klientide vajaduste tuvastamine – meie töötajad analüüsivad sihtrühma reklaamitud kaupu või teenuseid;
 • läbipaistvus – me sõlmime kliendiga ametliku lepingu, milles on kirjas kõik koostöö tingimused;
 • optimeerimine, mis võimaldab meil reklaami sisu loomisel arvesse võtta otsingu algoritme.


Tagame kiiruse, kvaliteedi ja mõistliku hinna.

Kui teil on oma veebipood, tasub arvestada, et kliendid hindavad iga toote kohta teabe kättesaadavust. See suurendab oluliselt müügitaset, sundides kliente tegema otsuse just teie portaalis ostmise kasuks. Ja tellida õigeid artikleid, mis kirjeldavad pakutavate toodete eeliseid, saate meie veebistuudios.

Pakume professionaalsete autorite teenuseid, kellel on suur kogemus tootekirjelduste koostamisel. Meiega ühendust võttes saate:

 • kvaliteetset sisu oma veebipoe jaoks;
 • klientide abistamine toodete valikul;
 • minimeerida riski, et tarbija läheb ostu sooritamiseks teisele veebilehele.

TOOTEKIRJELDUSTE OMADUSED 3Q STUUDIOS

Veebipoodide jaoks artiklite kirjutamisel võtavad meie spetsialistid arvesse erinevaid parameetreid ja nüansse. Tekste iseloomustab informatiivne, kirjanduslik esitusviis, unikaalsus, vastavus kõigile SEO nõuetele, märksõnade olemasolu.

Tänu meie poolt loodud kirjeldustele jõuab teie veebipood otsingumootorites esimestele ridadele ja on atraktiivne potentsiaalsetele klientidele, kes enne ostu sooritamist soovivad kauba kohta võimalikult palju teada saada.

Blogid on äritegevuse jaoks atraktiivsed tänu nende kättesaadavusele ja mitmekülgsusele. Kvaliteetne sisu on nende edendamiseks oluline.

Kui vajate oma blogi jaoks unikaalseid ja originaalseid artikleid, soovitame kasutada meie kirjutamisteenuseid. 3q stuudio copywriters uurivad hoolikalt teemat ja sihtrühma ning loovad materjalid, mis meeldivad teie lugejatele. Meil on professionaalsed kirjanikud, kes suudavad kirjutada mis tahes keerulistel teemadel.

Kuidas meie autorid töötavad blogi jaoks tekstide kirjutamisel

Veebistuudio copywriters loovad tekstimaterjale veebipäevikutüüpide jaoks, nagu näiteks:

 • isikupäratu;
 • autori;;
 • ettevõtte.

Spetsialistid uurivad kõigepealt blogija või ettevõtte veebiportaali teemat, selgitavad kliendi ülesanded ja eesmärgid ning seejärel töötavad nad põneva unikaalse materjali kirjutamise kallal. Nad valivad optimaalse teksti stiili, mis sobitub sujuvalt olemasoleva sisuga. Lugejad ei ole huvitatud mitte ainult selle lugemisest, vaid ka selle kommenteerimisest ja arutamisest, mis aitab suurendada huvi ressursi või lehekülje vastu sotsiaalvõrgustikes.

Meie veebistuudios saate tellida oma veebilehe jaoks uudiste tekste. Te olete rahul mõistlike hindadega ja tellimuste kallal töötavad professionaalsed autorid, kes on hästi kursis mis tahes teemaga.

Meie autoritega saate alati täiusliku kvaliteediga uudismaterjali oma portaali lehekülgedele paigutada. Saate uusimat ja kõige ajakohasemat teavet õigeaegselt loodud, täielikult avaldamisvalmis artiklite kujul. Tekstides ei ole grammatilisi ega faktilisi vigu, need on selged ja lihtsad ning kergesti mõistetavad.

UUDISTE TEKSTIDE TÖÖETAPID

3q stuudios töötavad professionaalsed copywriters kvaliteetse uudisartikli loomise kallal mitmes etapis:

 • koguda teavet, mis huvitab lugejaid;
 • teabe täpsuse kontrollimine;
 • sisu joondamine vastavalt teatavatele parameetritele;
 • loomingulise, “meeldejääva” pealkirja loomine;
 • Põnevate lugude kirjutamine.

Igas etapis tuleb teha palju tööd. Seda teostavad vastutustundlikud spetsialistid, kes ei riku tähtaegu ning täidavad tellimusi õigeaegselt ja mõistliku hinnaga, mis on meie stuudio üks peamisi eeliseid.

Veebiressursile paigutatud sisu kvaliteet määrab külastajate sissevoolu ja sellest tulenevalt ka äritegevuse kasvu. Kui teil on vaja huvitavat “visiitkaardi” portaali, tasub pöörduda meie veebistuudio poole ja kasutada veebilehtede tekstide kirjutamise teenust.

3q stuudios on professionaalne copywriteri meeskond, kes kirjutab peamiselt inimeste jaoks, austades samas otsingumootorite nõudeid. Nende abil saate pädevat ja ainulaadset sisu, mis on väärt teie veebisaidil postitamist. Meie autorid teostavad tööd ettenähtud tähtaegade jooksul, mis säästab klientide aega ja võimaldab teil saada suurepäraseid väljaandeid oma veebiressursside õigeaegseks täitmiseks.

MIKS PEAKSITE VALIMA MEIEGA VEEBILEHTEDE TEKSTIDE KIRJUTAMISE

Tellides teenuse meie veebistuudios, saate professionaalsete autorite artikleid, kes saavad hakkama mis tahes keerukusastmega ülesannetega. Nende loodud tekstidel on järgmised omadused:

 • kirjaoskust;
 • ainulaadsus;
 • asjakohasus otsingumootoritele;
 • kasulikkus lugejatele.

Võtame arvesse kõiki klientide soove. Tekstid on kergesti loetavad ja oskuslikult sisestatud märksõnad aitavad saite edendada ja hoida neid võimalikult kaua esikohal.

Oma sihtrühma suurendamiseks võite tellida meie veebistuudiost ingliskeelseid tekste. Nad saavad iga ettevõtte omaniku jaoks veebis edu aluseks.

3q stuudio spetsialistid tegelevad kvaliteetse tekstisisu loomisega. Meil on autorid, kes räägivad vabalt võõrkeeli. Nad kirjutavad artikleid inglise keeles koos SEO-optimeerimisega või ilma ja koostavad kvaliteetseid väljaandeid järgmistele veebisaitide kategooriatele:

 • erinevate ettevõtete veebiressursid;
 • infoportaalid;
 • veebipoed.
MIDA KLIENDID SAAVAD, KUI NAD VÕTAVAD ÜHENDUST 3Q STUUDIOGA?

Koostöös meie veebistuudioga saate võõrkeelse sisu, mis on unikaalne – mis on iga tekstimaterjali oluline osa. Artiklites on ka kirjaoskust. Spetsialistid kirjutavad ilma stiili-, õigekirja- ja kirjavahemärgivigadeta. Kõik väljaanded on ingliskeelsetele lugejatele hõlpsasti ja mugavalt mõistetavad.

Meie copywriters võtavad ingliskeelsete tekstide loomisel arvesse kõiki klientide soove ja loovad neile täiuslikku ingliskeelset materjali. See meeldib lugejatele ja meelitab külastajaid teie saidi lehekülgedele.

Iga tõsise veebiprojekti edu sõltub sellest, millises keeles selle omanikud potentsiaalsete tarbijatega suhtlevad. Äritekstide kirjutamine võimaldab teil sukelduda oma sihtrühma maailma.

Meie veebistuudiosse pöördudes saate kasutada professionaalide teenuseid, kes loovad ettevõtte veebilehtede jaoks tähelepanu köitvaid artikleid. Originaalsed, selgelt kirjutatud ja arusaadavad tekstid aitavad reklaamida teie ettevõtet ja suurendada klientide usaldust kliendi ettevõtte vastu.

MILLISEID ÄRIKOPIATE KIRJUTAMISE LIIKE ON MEIL SAADAVAL

Professionaalsed autorid, kellel on laialdased kogemused, töötavad 3q stuudios tellimuste üle. Nad kirjutavad materjale mis tahes teemadel. Oma ettevõtte reklaamimiseks saate meilt tellida oma veebiressursi jaoks järgmisi tekstiliike:

 • müük;
 • reklaam;
 • pilt;
 •  

Need kirjutatakse teemasse täielikult süvenedes. Nende ainulaadsus ei tekita mingeid kahtlusi. Need ei sisalda grammatilisi, faktilisi ega muid vigu. Tõlkijad, kes saavad ülesandega õigeaegselt hakkama ja pakuvad teie veebilehe jaoks valmis sisu. Artiklid aitavad ligi meelitada uusi külastajaid ja potentsiaalseid kaupade ja teenuste tarbijaid.

Meie veebistuudio pakub teenust kvaliteedi parandamiseks ja olemasolevate tekstide ajakohastamiseks. Professionaalsed autorid loovad olemasolevast materjalist täiesti uue sisu vastavalt kliendi nõuetele. Nad võtavad arvesse kõiki soove ning teevad oma tööd kiiresti ja tõhusalt.

Tulemus on 100% rahul 3q stuudio kliendiga. Ajakohastatud tekstidega on teie veebisait täis kvaliteetset sisu, mis meelitab külastajaid ja paneb nad jääma. Tänu sellele, et aluseks võetakse juba valmis tekstimaterjalid, maksab ümberkirjutamine või uuesti kirjutamine vähem kui copywriting.

SAADA KVALITEETSEID ARTIKLEID SAIDI TÄITMISEKS VÄIKESE EELARVEGA

Kui klient võtab meiega ühendust ja tellib tekstide ümberkirjutamise, saab ta materjali, millel on järgmised omadused:

 • kõrge taseme ainulaadsus;
 • Vähendatud või suurenenud maht võrreldes originaaliga;
 • ajakohastatud teave, mis on asendanud vananenud teabe;
 • muutis sihtrühmale sobivat stiili;
 • optimeerimine teatavate võtmepäringute puhul.

Ümberkirjutamine on suurepärane lahendus, et säästa kliendi eelarvet, täites samal ajal portaali kvaliteetsete artiklitega.

 

3q stuudio pakub foorumites postitamise teenust. Edendamine on süstemaatiline ja väga aeganõudev töö. Kasutades meie pakkumist, saab iga ettevõtja või blogija luua uue huvipakkuva teema ja algatada arutelu. See toob kaasa tellijate sissevoolu ning aitab laiendada publikut ja raha teenimist. Aja jooksul meelitab sait veelgi rohkem kasutajaid, pakkudes kogukonnale piisavalt tegevust.

FOORUMITES POSTITUSTE TELLIMISE EESMÄRGIL

See teenus on väga nõutud mitte ainult uute platvormide, vaid ka juba pikka aega tegutsenud platvormide seas. Nende omanikud kasutavad seda selleks, et kontrollida järgmisi punkte:

 • millises suunas areneb vestlus erinevatel teemadel;
 • arutelu stiil;
 • kogukonna uute ametikohtade täitmise tasasus.

3q stuudios on tõelised professionaalid, kes aitavad aktiivseid külastajaid ligi meelitada. Nad valmistavad ette ja paigutavad kvaliteetseid postitusi mis tahes teemal. Nende abiga saab teie foorum piisavalt aktiivsust ja muutub võrgus märgatavamaks.

Artikli ümberkirjutamine võimaldab teil luua uue unikaalse sisu, mis põhineb originaaltekstide materjalidel, võttes arvesse kliendi nõudeid. Meie veebistuudios saate kasutada professionaalsete ümberkirjutajate teenuseid, kes kirjutavad lugejatele ilusa ja huvitava teksti, mida iseloomustab

 • ainulaadsus;
 • kõrge kvaliteet;
 • kirjaoskust;
 • Vajalike võtmete olemasolu.

3q studio pakub koostööd vastutustundlike ja kogenud spetsialistidega, kes on võimelised looma teie veebilehe jaoks optimaalse sisu mis tahes lähtematerjali põhjal kiiresti ja mõistliku hinnaga.

MIKS TE PEAKSITE KASUTAMA MEIE COPYWRITERI TEENUSEID

Peaaegu iga veebisaidi omanik soovib täita oma saidi kvaliteetsete väljaannetega, mis meelitavad külastajaid ja suurendavad reitingut. Aga kui copywritingi jaoks ei ole piisavalt raha, tellivad kliendid enamasti ümberkirjutamist. Meie copywriters teevad oma tööd hästi, õigeaegselt ja mõistliku hinnaga. Nad võtavad arvesse kõiki klientide soove ja esitavad neile tekste, mis võivad originaalile vaid ähmaselt sarnaneda.

3q stuudio ümberkirjutajad loovad lihtsaid, hästi struktureeritud artikleid, mida on huvitav ressursi külastajatele lugeda.

 

Kui teil on oma veebileht ja vajate asjatundlikult koostatud kirjeldusi, soovitame pöörduda meie, 3q studio poole. Meil on vastutustundlikud ja kogenud autorid, kes loovad ainulaadset sisu, mis võimaldab teil saada oma veebisaidist tervikliku pildi. See on eriti oluline, kui veebileht on mõeldud kaupade ja teenuste müügiks. Kliendid tahavad alati teada:

 • kellega nad tegelevad;
 • Millist tootevalikut või teenuste loetelu ettevõte suudab pakkuda;
 • millised on ettevõtte eelised.
KIRJELDUSTE TELLIMISE EELISED MEIE STUUDIOS

Selles valdkonnas töötavad professionaalsed copywriters kirjutavad informatiivseid artikleid, mis kirjeldavad nii ressurssi ennast kui ka selle osi. Nad võtavad arvesse kõiki kliendi soove ja paigutavad märksõnad teksti nii, et portaal oleks võimalikult kaua otsingumootorite esimestel lehekülgedel. Kvaliteetsed materjalid tekitavad veebilehe külastajate seas huvi ja aitavad kaasa selle edukale tõusule tippotsingutes.

Pakume mõistlikke hindu, mis sõltuvad sellest, kui palju lehekülgi vajate kirjeldusi ja millise mahu ja keerukusega tekste.

3q stuudios saavad kliendid kasutada veebilehtede tekstitäitmise teenust. See on protsess, mille käigus täidetakse portaali leheküljed kvaliteetse sisuga, lisades sinna videoklippe, fotosid ja muud visuaalset materjali.

Meie autoritel on selles valdkonnas laialdased kogemused ja nad aitavad teil regulaarselt uuendada oma ressurssi uute, lugejatele huvipakkuvate artiklitega. Pakume täielikku valikut teenuseid tekstide loomiseks ja avaldamiseks, mis suurendavad publiku kaasatust ja aitavad kaasa saidi edendamisele.

MIKS TELLIDA MEIE STUUDIOS ASUVATE SAITIDE TEKSTITÄITMINE

Meie poole pöördumine selle teenuse kasutamiseks on võimalik mitmel põhjusel. Siin on vaid mõned neist:

 • Põnevate ja originaalsete sisu “võtmed kätte” ettevalmistamine;
 • kvaliteetne ja läbimõeldud disain, mis vastab täielikult nõuetele;
 • töötada mis tahes keerukusega projektide kallal;
 • kvaliteedi tagamine.

Kui otsustate meiega koostööd teha, võite olla kindel: teie projektidega tegelevad professionaalsed copywriters, disainerid, sisuhaldurid, kellel on laialdased kogemused.

Kui vajate kvaliteetseid võõrkeelseid tekste, pöörduge meie, 3q studio poole. Meil töötavad professionaalsed autorid, kes räägivad mitut keelt. Leiame teile copywriter, kes loob unikaalse, kirjandusliku ja huvitava sisu mis tahes teemal.

Võtame vastu nii ühekordseid tellimusi kui ka suuri pikaajalisi projekte. Igasuguse keerukusastmega tööd inglise, hispaania, saksa, prantsuse ja teistes keeltes teostatakse kiiresti ja kvaliteetselt.  Artiklid on emakeelekõnelejatele kergesti tajutavad.

KUIDAS KASUTADA VÕÕRKEELSETE TEKSTIDE KIRJUTAMISE TEENUST

Võite alustada meie veebilehel avalduse esitamisega ja me võtame teiega ühendust niipea kui võimalik, et arutada kõiki koostöö üksikasju. Meie stuudiosse kandideerimiseks on mitmeid põhjuseid, sealhulgas:

 • autorid, kes valdavad võõrkeeli vähemalt edasijõudnute tasemel;
 • ei ole vaja kasutada tõlketarkvara;
 • võimalus valida autor, kes on teemaga kursis.

Olenemata sellest, millises keeles te olete artiklid tellinud, on need 100% ainulaadsed. Te ei pea kahtlema nende originaalsuses. Kvaliteetsed tekstid aitavad teil jõuda rahvusvahelisele tasemele.